Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Вірю, що в недалекому майбутньому кожен громадянин України працюватиме на комп’ютері, знатиме і буде вміти користуватися науковими здобутками світової цивілізації.

 

Карпа Ярослав Тимофійович

БІОГРАФІЯ

Народився 25 лютого 1947 р. у с. Бурканів Теребовлянського р-ну Тернопільської області.
Освіта вища, у 1969 р. закінчив механіко-математичний факультет Львівського держуніверситету ім. І.Франка.
З 1969 р. працював на посадах від інженера-програміста до заступника директора по розробках математичного забезпечення у Львівському інформаційно-обчислювальному центрі ВТО “Укрголовпостачсистема”. З 1978 р. працює у Львівському обласному виробничо-технічному управлінні зв’язку (тепер - Львівська дирекція ВАТ “Укртелеком”) на посадах начальника відділу автоматизованої системи управління, директора інформаційно-обчислювального центру, начальника Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення ЛД ВАТ “Укртелеком”.
Член Всеукраїнської громадської організації “Зв’язківці України”.
“Мета життя – зробити хоча б маленький внесок у комп’ютеризацію економіки України, допомогти своїм дітям та онукам стати щасливими.
Життєвий принцип – не зупинятися на досягнутому, не лукавити, бути самодостатнім в усьому, завжди виконувати обіцяне.
Найприємніше у роботі – втілення в життя задуманого, позитивний результат праці керованого мною колективу.
В людях ціную інтелігентність, працелюбність, виваженість у прийнятті рішень”.
Нагороджений нагрудним знаком “Почесна відзнака Міністерства зв’язку України”. Кандидат економічних наук зі спеціальності “Підприємництво, менеджмент та маркетинг”(1998). Має друковані праці.
“У 1998 р. під моїм керівництвом уперше в Україні на підприємствах зв’язку Львівської області з використанням новітніх засобів обчислювальної техніки розроблена і впроваджена корпоративна мережа та на її базі – автоматизована система комплексних розрахунків за надання послуг споживачам підприємствами зв’язку (АСКР), яка функціонує в реальному часі і може використовуватись у будь-якій галузі народного господарства України. Розроблено і впроваджено цілий ряд систем по автоматизації виробничих процесів на підприємствах зв’язку, інформаційно-пошукові системи, системи керування спеціалізованими базами даних.
Вірю, що в недалекому майбутньому кожен громадянин України працюватиме на комп’ютері, знатиме і буде вміти користуватися науковими здобутками світової цивілізації”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»